Detayl� arama
ProjeMimarDiğer kişi
İşverenOfisKuruluş
Süreli YayınKitapYarışma
EtkinlikOkulKent
MakaleÖdül
Yarışmalar
ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPQRSŞTUÜVWXYZ
1920-291930-391940-491950-591960-691970-791980-891990-992000-092010-19
Arkiv > Yarışmalar > Doğukent Kentsel Mekanlar ve Cepheler Tasarım Projesi 1 PDF versiyonuFavorilerinize EkleyinRapor EtArkadaşına GönderSayfayı Yazdır
Son güncelleme tarihi : 13/08/2010 16:15
Doğukent Kentsel Mekanlar ve Cepheler Tasarım Projesi 1
Kentsel Mekanlar ve Cepheler Tasarım Projesi 1- Doğukent, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nca ulusal ve tek kademeli olarak 3/6/2002 Pazartesi gününden itibaren yarışmaya çıkarılmıştır.
İşverenAnkara Büyükşehir Belediyesi
Katılım Ücreti50,000,000 Türk Lirası
Yarışma TipiUlusal, Tek Aşamalı
Adres
Yarışma DilleriTürkçe
Kolokyum10/07/2000
Yarışmanın ilan edilmesi03/06/2002
Son başvuru tarihi04/09/2002
Teslim tarihi04/09/2002
Kazananların açıklanması23/09/2002
Serginin açılması23/09/2002
Jüri ÜyeleriDanışman Jüri Üyesi
Yalçın Memlük
S.Ziya Utkutuğ

Asli Jüri Üyesi
Öner Tokcan
Vahit İmamoğlu
Şule Karaaslan
Zuhal Ulusoy
Kemal Nalbant
Faruk Erciyes
Murat Doğru

Ödüller1. Ödül: 35.000.000.000 Türk Lirası
2. Ödül: 30.000.000.000 Türk Lirası
3. Ödül: 25.000.000.000 Türk Lirası
1. Mansiyon: 10.000.000.000 Türk Lirası
2. Mansiyon: 10.000.000.000 Türk Lirası
3. Mansiyon: 10.000.000.000 Türk Lirası
4. Mansiyon: 10.000.000.000 Türk Lirası
5. Mansiyon: 10.000.000.000 Türk Lirası
Kazananlar1. Ödül
Nimet Aydın (Müellif)
Özgür Top (Yardımcı)
Servet Gümüş (Yardımcı)
Hakan Öztürk (Yardımcı)
Kerim Yaman (Yardımcı)
Nalan Özkadif (Yardımcı)
Habibe Aduş (Yardımcı)
Sevinç Gündoğdu (Yardımcı)
Ümran Kavak (Yardımcı)
Levent İnce (Yardımcı)
Afşin Ketene (Yardımcı)
Hakkı Şahin (Yardımcı)
Gizem Turgut (Yardımcı)

2. Ödül
Sait Kozacıoğlu (Müellif)
Şükrü Atacan (Müellif)
Fuat Etker (Müellif)
Gülbin Gümüş (Müellif)
Berna Alanyalı (Yardımcı)
Sevgi Yücesan (Yardımcı)

3. Ödül
Ali Özer (Müellif)
Alper Öden (Müellif)
Ahmet Mucip Ürger (Müellif)

1. Mansiyon
Semra Teber Yener (Müellif)
Sedvan Teber (Müellif)
Figen Yücel (Yardımcı)
Fatih Yavuz (Yardımcı)

2. Mansiyon
Hamdi Dostoğlu (Müellif)
Aslıhan Özaslan (Müellif)
Ece Asatekin Şahin (Yardımcı)
Gürol Çiçek (Yardımcı)

3. Mansiyon
Yurdanur Sepkin (Müellif)
Öner Olcay (Müellif)
Selda Gümüşdoğrayan (Müellif)
Yasin Aşır (Yardımcı)
Hıdır Demirkol (Yardımcı)
Dumrul Yavaş (Danışman)
Mustafa Yaşar (Danışman)

4. Mansiyon
Özgür Bingöl (Müellif)
Cem Himmetoğlu (Müellif)
İlke Barka (Müellif)
Tolga Adınır (Müellif)
Emre Savga (Yardımcı)

5. Mansiyon
Yusuf İlhan (Müellif)
Cem Güray (Müellif)

Satınalma 1
Bolkar Açıkkol (Danışman)

Satınalma 2
Çağrı Çiftçi (Yardımcı)
Ertuğ Türk (Yardımcı)

Satınalma 3
Yalçın Demirtaş (Müellif)
Katip Burak Sarı (Müellif)
Yasemin Eren (Müellif)
Süha Özcan Afacan (Yardımcı)

Satınalma 4
Burcu Yiğit (Müellif)
Burcu Özkazanç (Müellif)
Berkay Köylüoğlu (Müellif)
Ebru Bingöl (Müellif)
Övünç Yıldırım (Yardımcı)

Satınalma 5
Cem Açıkkol (Müellif)
Murat Çetin (Müellif)
Gaye Birol (Müellif)
Ervin Garip (Müellif)
Banu Başeskici (Müellif)