Yarışmalar
ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPQRSŞTUÜVWXYZ
1920-291930-391940-491950-591960-691970-791980-891990-992000-092010-19
Arkiv > Yarışmalar > Edirne Belediyesi Selimiye Camii ve Çevresi Ulusal Kentsel Tasarım Proje Yarışması PDF versiyonuFavorilerinize EkleyinRapor EtArkadaşına GönderSayfayı Yazdır
Son güncelleme tarihi : 24/08/2010 18:17
Edirne Belediyesi Selimiye Camii ve Çevresi Ulusal Kentsel Tasarım Proje Yarışması
Yarışmanın, türü, şekli, konusu ve yeri: Edirne Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Selimiye Câmii Çevresi Ulusal Tek Kademeli Kentsel Tasarım Proje Yarışması işidir.
Yarışma Katılma Koşulları: Yarışmaya en az bir Mimar, bir Şehir Plâncısı ve bir Peyzaj Mimarı bulundurmak koşulu ile T.M.M.O.B. Mimarlar Odası, Şehir Plâncıları Odası, Peyzaj Mimarları Odası'na kayıtlı üyelerden oluşan ekipler katılacaktır.
İşverenEdirne Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
Katılım Ücreti150 Yeni Türk Lirası
Yarışma TipiUlusal, Açık & Serbest
Adres

Yarışma DilleriTürkçe
Yarışmanın ilan edilmesi10/12/2009
Soru sorma için son gün13/01/2010
Teslim tarihi16/03/2010
Postayla gönderilen projelerin son kabul tarihi19/03/2010
Kazananların açıklanması24/03/2010
Ödül töreni17/05/2010
Kolokyum17/05/2010
Serginin açılması10/06/2010
Serginin kapanması30/06/2010
Jüri ÜyeleriDanışman Jüri Üyesi
Hamdi Sedefçi
N. Kemal Döleneken
Nihan Akdere
R. Ali Akın
Nurçin Çelik

Asli Jüri Üyesi
Zeynep Ahunbay
İlgi Yüce Aşkun
Turgay Ateş
Yeşim Hatırlı
Nevzat İlhan
Oktan Nalbantoğlu
Yegan Kahya

Yedek Jüri Üyesi
Demet Erol
Orçun Ersan

Raportör
Dinçer Asar
Nilüfer Kaplaner
Timur Kaprol
Senem Arı Çalışkan

Ödüller1. Ödül: 80.000 Yeni Türk Lirası
2. Ödül: 60.000 Yeni Türk Lirası
3. Ödül: 40.000 Yeni Türk Lirası
Mansiyon: 15.000 Yeni Türk Lirası
Mansiyon: 15.000 Yeni Türk Lirası
Mansiyon: 15.000 Yeni Türk Lirası
Mansiyon: 15.000 Yeni Türk Lirası
Mansiyon: 15.000 Yeni Türk Lirası
Satınalma: 15.000 Yeni Türk Lirası
Kazananlar1. Ödül
Beril Serbes (Müellif)
Dilan Yüksel (Müellif)
Emre Açar (Müellif)
Gürkan Kaya (Müellif)
Nazife Tuğçe Onuk (Müellif)

2. Ödül
Namık Erkal (Müellif)
Elif Karaelmas (Yardımcı)
Namık Erkal (Müellif)
Tülin Göçer (Müellif)
Turan Türkal (Müellif)
Zeynep Aktuna (Müellif)
Hüseyin Bütüner (Müellif)
Işıl Sencar (Yardımcı)
Berna Kerimoğlu (Yardımcı)
Gülsel Satoğlu (Yardımcı)
Burcu Bilgenoğlu (Yardımcı)
Jihat Bozarslan (Yardımcı)

3. Ödül
Evren Başbuğ (Müellif)
İnanç Eray (Müellif)
Ceyhun Baskın (Müellif)
Aslıhan Coşkun (Müellif)
Mehmet Ali Aygün (Müellif)
İlgi Karaaslan (Danışman)
Doğuş Baldan (Danışman)

1. Mansiyon
Tamer Başbuğ (Müellif)
Baran İdil (Müellif)
Hasan Özbay (Müellif)
Aslı Özbay (Müellif)
Gamze Özer (Müellif)
Serpil Öztekin (Müellif)
Tuba Tuncalı (Yardımcı)
Mustafa Kaan Özdoğan (Yardımcı)
Cihan Sevindik (Yardımcı)
Duygu Köse (Yardımcı)
Özlem Ünal (Yardımcı)
Dilara Ölmez (Yardımcı)
Murat Ölgün (Yardımcı)
Müge Bilgi (Yardımcı)
Yılmaz Manav (Yardımcı)
Banu Çınar (Yardımcı)

2. Mansiyon
Ümit Tarık Yaşar (Müellif)
Bilge Kalfa (Müellif)
Onur Kemal Kösedağ (Müellif)
Sedvan Teber (Müellif)
Nilüfer Çalışkan (Müellif)
Mehmet Gören (Müellif)

3. Mansiyon
Ervin Garip (Müellif)
Banu Garip (Müellif)
Alev Özkan (Müellif)
Kamer Özaydan (Müellif)
Meriç Vapur (Yardımcı)

4. Mansiyon
Rahmi Uysalkan (Müellif)
Ömer Selçuk Baz (Müellif)
Abdurrahman Çekim (Müellif)
Sevilay Uğur (Müellif)
Emine Didem Durakbaşa (Müellif)
Okan Bal (Müellif)
Gülay Mizan Yamanlı (Müellif)
Sabiha Sezi Zaman (Müellif)
Senem Özet (Müellif)
Hanefi Sekmen (Yardımcı)

5. Mansiyon
Özgür Güller (Müellif)
Ebru Güller (Müellif)
Metin Büyükkestelli (Müellif)
Hilmi Evren Erdin (Müellif)
Oya Erdin (Müellif)
Serdar Simsar (Müellif)
Oya Yertutmazlar (Müellif)