Yarışmalar
ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPQRSŞTUÜVWXYZ
1920-291930-391940-491950-591960-691970-791980-891990-992000-092010-19
Arkiv > Yarışmalar > Murat Gündüz - 2 Temmuz Canlar Anıtpark Ulusal Proje Yarışması PDF versiyonuFavorilerinize EkleyinRapor EtArkadaşına GönderSayfayı Yazdır
Son güncelleme tarihi : 24/08/2010 18:16
Murat Gündüz - 2 Temmuz Canlar Anıtpark Ulusal Proje Yarışması
Sivas Madımak Otel’de 2 Temmuz 1993 yılında yaşamlarını yitiren aydınların anısını yaşatmak için olayda yaşamını yitiren Murat Gündüz’ün doğup büyüdüğü Sivas’ın Şarkışla İlçesi Ortaköy’ünde bir anıt niteliği taşıyan Ataşlı Dağı’nda gerçekleştirilecek olan Anıtpark projesinin yarışma yolu ile temin edilmesi işidir.
İşverenTMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi
Katılım Ücreti100 Yeni Türk Lirası
Yarışma TipiUlusal, Tek Aşamalı
Katılım ŞartlarıTMMOB Mimarlar Odası üyeleri katılacaktır, yarışmaya katılacak ekiplerde, branşlarıyla ilgili meslek odalarının üyeleri olmak kaydı ile diğer disiplin mensupları ile ressam, heykeltraş ve katkı koyabilecek diğer sanat dallarından kişiler yer alabilirler.
Yarışmaya katılacakların meslekten men cezalısı durumunda olmamaları gerekir.
Yarışmaya, Jüri üyeleri ile 1.dereceden akrabalık bağı veya iş ortaklığı olanlar ile hazırlık ve jüri çalışmalarının herhangi bir aşamasına katılmış olanlar katılamazlar.
Ekip olarak katılacak olanlardan ekipte bulunan her birey için de bu koşullara uyulması zorunludur.
Bu koşullara uymaksızın yarışmaya eser gönderenler Jüri kararı ile yarışmadan çıkarılırlar, ödül kazanmış olanların ödülleri iptal edilir.
Adres
Yarışmanın ilan edilmesi01/02/2010
Soru sorma için son gün01/03/2010
Cevapların duyurulması03/03/2010
Teslim tarihi03/05/2010
Jüri toplantısı08/05/2010
Kazananların açıklanması13/05/2010
Serginin açılması15/05/2010
Ödül töreni15/05/2010
Kolokyum15/05/2010
Serginin kapanması25/05/2010
Jüri ÜyeleriDanışman Jüri Üyesi
Bülent Tuna
Bülent Tanık
Hüseyin Özcan
Rahmi Yıldırım
Mehmet Gündüz
Behzat Türkyılmaz
Ali Hakkan

Asli Jüri Üyesi
Jale Nejdet Erzen
Meriç Hızal
Ahmet Oktan Nalbantoğlu
Bilal Yakut
K. Mükremin Barut
Sevilay Miser
Fikret Özkaplan

Yedek Jüri Üyesi
Adnan Zeytinci
Nesrin Karaoğlu Otuzoğlu
Veli Öztok
Erdal Ateş
Hasan Deniz

Raportör
Atilla Gözen

Ödüller1. Ödül: 15.000 Yeni Türk Lirası
2. Ödül: 10.000 Yeni Türk Lirası
3. Ödül: 8.000 Yeni Türk Lirası
Mansiyon: 4.000 Yeni Türk Lirası
Mansiyon: 4.000 Yeni Türk Lirası
Mansiyon: 4.000 Yeni Türk Lirası
Kazananlar1. Ödül
Evren Aysev (Müellif)
Fatmagül Aslaner (Müellif)
Yasemin Şahiner (Yardımcı)

2. Ödül
Sinem Seren (Müellif)
E.Cihan Erkek (Müellif)
Yasemin Tonbul (Müellif)
Ünsal Demir (Yardımcı)

3. Ödül
Numan Atakan Palaşoğlu (Müellif)

1. Mansiyon
Nimet Aydın (Müellif)
Ali Düzdağ (Yardımcı)
Ebru Öztürk (Yardımcı)
Mürvet Şahin (Yardımcı)
Ayşe Uçar (Yardımcı)
Berkan Erkovan (Yardımcı)
Murat Turan (Yardımcı)

2. Mansiyon
Burak Peri (Müellif)
Çilem Seyrekel (Yardımcı)
Ömer Özkan (Yardımcı)
İrem Peri (Yardımcı)

3. Mansiyon
Gülhis Duygun (Müellif)
Ergin Öztekin (Yardımcı)
Gökhan Yamen (Yardımcı)
Hacer Bozkurt (Yardımcı)