Yarışmalar
ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPQRSŞTUÜVWXYZ
1920-291930-391940-491950-591960-691970-791980-891990-992000-092010-19
Arkiv > Yarışmalar > Eskişehir Ticaret Odası Hizmet Binası, Fuar - Sergi ve Kongre Merkezi, Sosyal Tesisleri Ulusal Mimari Proje Yarışması PDF versiyonuFavorilerinize EkleyinRapor EtArkadaşına GönderSayfayı Yazdır
Son güncelleme tarihi : 29/08/2008 10:51
Eskişehir Ticaret Odası Hizmet Binası, Fuar - Sergi ve Kongre Merkezi, Sosyal Tesisleri Ulusal Mimari Proje Yarışması

Eskişehir Ticaret Odası Hizmet Binası, Fuar - Sergi ve Kongre Merkezi, Sosyal Tesisleri Ulusal Mimari Proje Yarışması mimari projelerinin elde edilme işi, Eskişehir Ticaret Odası tarafından "Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği" kuralları içinde "Serbest, Ulusal ve Tek Kademeli" olarak yarışma sonuçlandı.

İşverenEskişehir Ticaret Odası
Katılım Ücreti75 Türk Lirası
Yarışma TipiUlusal
Katılım ŞartlarıYarışmanın şartnamesine ulaşmak için tıklayınız.
Adres
Yarışma DilleriTürkçe
Yarışmanın ilan edilmesi12/06/2007
Soru sorma için son gün02/07/2007
Teslim tarihi21/08/2007
Kayıtların kapanması21/08/2007
Jüri inceleme süresinin başlaması25/08/2007
Kazananların açıklanması02/09/2007
Ödül töreni15/09/2007
Kolokyum15/09/2007
Jüri ÜyeleriDanışman Jüri Üyesi
Cemalettin Sarar
Erdin Erol
Erman Gölet
Halit Halaç

Asli Jüri Üyesi
Semra Uygur
Hasan Özbay
Nesrin Yatman
Mustafa Mürşit Günday
Atilla Eser

Yedek Jüri Üyesi
İlhan Kesmez
Mahmut Durmuş
Aydın Akkaya

Ödüller1. Ödül: 35.000 Yeni Türk Lirası
2. Ödül: 30.000 Yeni Türk Lirası
3. Ödül: 25.000 Yeni Türk Lirası
KazananlarÖdül
Volkan Yeşilnacar (Yardımcı)

1. Ödül
Alişan Çırakoğlu (Müellif)
Oral Göktaş (Müellif)
Emine Derya Ertan (Yardımcı)

2. Ödül
Recep Üstün (Müellif)
Berna Üstün (Müellif)

3. Ödül
Tan Kamil Gürer (Müellif)
Ezgi Tuncer (Müellif)

Satınalma 1
Ali Akarsu (Müellif)
Korhan Torcu (Müellif)
Murat Yüksel (Yardımcı)
Erhan Vural (Yardımcı)

Satınalma 2
Bahriye Gönül Tavman (Müellif)
Esin Boyacıoğlu (Müellif)
Keriman Dilek Berberoğlu (Müellif)
Şeyda Akkan (Yardımcı)
Elif Zilan (Yardımcı)
Nur Durmaz (Yardımcı)
Çiğdem Yılman (Yardımcı)
Elif Gök (Yardımcı)

Satınalma 3
Nurbin Paker Kahvecioğlu (Müellif)
Hüseyin Kahvecioğlu (Müellif)
Elçin Kara (Müellif)
Melis Nur İhtiyar (Müellif)
Dilan Yüksel (Müellif)
Arda Oral Koçak (Müellif)

Satınalma 4
Ayşe Korkmaz (Müellif)

Satınalma 5
Eren Başak (Müellif)
Meral Özdengiz Başak (Müellif)
Hulusi Zaim Buyan (Danışman)
Yiğit Acar (Yardımcı)

Satınalma 6
Nimet Aydın (Müellif)

Satınalma 7
Murat Sönmez (Müellif)
Mehmet Arıdoğan (Müellif)
Nihat Eyce (Müellif)

Satınalma 8
Seden Cinasal Avcı (Müellif)

Satınalma 9
Orhan Ersan (Müellif)
Ferhat Hacıalibeyoğlu (Müellif)
Deniz Dokgöz (Müellif)
Evren Hacıalibeyoğlu (Yardımcı)
Enes Tamtürk (Yardımcı)
Enes Tamtürk (Yardımcı)

Satınalma 10
Selim Velioğlu (Müellif)
Sunay Yusuf (Müellif)
Erce Funda (Müellif)
Avşar Karababa (Yardımcı)
Ozan Soya (Yardımcı)
Atakan Pekşen (Yardımcı)