Detayl� arama
ProjeMimarDiğer kişi
İşverenOfisKuruluş
Süreli YayınKitapYarışma
EtkinlikOkulKent
MakaleÖdül
Yarışmalar
ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPQRSŞTUÜVWXYZ
1920-291930-391940-491950-591960-691970-791980-891990-992000-092010-19
Arkiv > Yarışmalar > TC Merkez Bankası Bursa Şubesi ve Lojman Binası Proje Yarışması PDF versiyonuFavorilerinize EkleyinRapor EtArkadaşına GönderSayfayı Yazdır
Son güncelleme tarihi : 24/08/2010 17:59
TC Merkez Bankası Bursa Şubesi ve Lojman Binası Proje Yarışması
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Bursa Şubesi ve Lojman Binası mimarlık ve mühendislik projelerinin elde edilmesi işi, Kamu İhale Kurumu "Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği" uyarınca, serbest, ulusal ve tek kademeli olarak, ihtiyaç programında verilen fonksiyon ilişkileri çerçevesinde Bankanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, mimarlık, mühendislik, sanat anlayışı, işletme ve ilk tesis maliyetleri yönünden uygun çözümleri gözeten bir eserin elde edilmesi ve güzel sanatların teşvik edilmesi için, yarışmaya çıkarılmıştır.
İşverenMimarlar Odası Merkez Yayın Komitesi
Katılım Ücreti75 Euro
Yarışma TipiUlusal
Katılım ŞartlarıYarışmaya katılabilmek için TMMOB Mimarlar Odası üyesi olmak, Şartname satın alarak adres bırakmış olmak zorunludur.
Adres
Yarışma DilleriTürkçe
Kayıtların başlaması08/06/2005
Soru sorma için son gün16/06/2005
Teslim tarihi08/08/2005
Jüri inceleme süresinin başlaması13/08/2005
Jüri inceleme süresinin tamamlanması16/08/2005
Kazananların açıklanması18/08/2005
Serginin açılması22/08/2005
Ödül töreni26/08/2005
Kolokyum26/08/2005
Jüri ÜyeleriDanışman Jüri Üyesi
Erdem Başçı
İlhan Malkoç
Bayram Vardar
Zafer Gülçur
Yusuf Gündüz

Asli Jüri Üyesi
Hasan Şener
Oral Vural
Emre Arolat
Nesrin Yatman
Haluk Sucuoğlu

Yedek Jüri Üyesi
Kadri Atabaş
İlhan Kesmez
Güney Özcebe

Raportör
Asaf Böke
Yaman Eren

Kazananlar1. Ödül
Emine Didem Durakbaşa (Müellif)
Ömer Selçuk Baz (Yardımcı)
Walter Stelzhammer (Danışman)
Ayşenur Kurtuluş Ünal (Danışman)
Ömer Selçuk Baz (Müellif)

2. Ödül
İlhami Kurt (Müellif)
Hasan Yirmibeşoğlu (Yardımcı)

3. Ödül
Yavuz Selim Sepin (Müellif)
Aycan İşcan (Yardımcı)
F. Hamza Çimen (Yardımcı)
Yasemin Yılmaz (Yardımcı)
Serkan Gudu (Yardımcı)

1. Mansiyon
Mustafa Mürşit Günday (Müellif)
İpek Öztürk (Yardımcı)
İhsan Yıldırım (Yardımcı)
Nur Durmaz (Yardımcı)
Mustafa Türkeri (Yardımcı)

2. Mansiyon
Ümit Yücel (Müellif)
Çiğdem Yücel (Müellif)
Zekeriya Aktaş (Yardımcı)
Ersin Fidanoğlu (Yardımcı)
Çiğdem Erdoğan (Yardımcı)
Serhan Güler (Yardımcı)
Onur Karaca (Yardımcı)
Sırrı Arkan (Yardımcı)

3. Mansiyon
İlker Fatih Özorhon (Müellif)
Güliz Küçüközdemir (Müellif)
Özgür Özkan (Yardımcı)

4. Mansiyon
Mahir Ünal (Müellif)
Erguvan Ö. Ünal (Müellif)

5. Mansiyon
Gülay Keleş Usta (Müellif)
Ali Kemal Şeremet (Müellif)
Ayhan Usta (Müellif)
Tunahan Koç (Yardımcı)
Şükrü Henden (Yardımcı)
Necmettin Selimoğlu (Yardımcı)