Yarışmalar
ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPQRSŞTUÜVWXYZ
1920-291930-391940-491950-591960-691970-791980-891990-992000-092010-19
Arkiv > Yarışmalar > İstanbul Pendik Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması PDF versiyonuFavorilerinize EkleyinRapor EtArkadaşına GönderSayfayı Yazdır
Son güncelleme tarihi : 07/05/2008 15:37
İstanbul Pendik Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması
Katılım Ücreti50 Türk Lirası
Yarışma TipiUlusal
Adres
Yarışma DilleriTürkçe
Soru sorma için son gün16/05/2005
Kazananların açıklanması07/2005
Teslim tarihi05/07/2005
Son başvuru tarihi05/07/2005
Jüri ÜyeleriAsli Jüri Üyesi
Hüseyin Kahvecioğlu
Cengiz Eren
Fehmi Kızıl
Selamettin Şerifoğlu
Necip Güven

Kazananlar1. Ödül
Deniz Dokgöz (Müellif)
Ferhat Hacıalibeyoğlu (Müellif)
Orhan Ersan (Müellif)
İsmail Saka (Müellif)
Mustafa Koca (Müellif)
Namık Onmuş (Müellif)

2. Ödül
Gökhan Rıfat Koçyiğit (Müellif)
Bilge Bulut Aksaz (Müellif)
Ahmet Nebioğlu (Müellif)
Eray Aydın (Müellif)
Aliksan Taşdemir (Müellif)
Zekeriye Aktaş (Yardımcı)
Şule Murat (Yardımcı)

3. Ödül
Cem Açıkkol (Müellif)
Kaan Özer (Müellif)
Hatice Üsküdar Özer (Danışman)
Bolkar Açıkkol (Danışman)
Yılmaz Tek (Yardımcı)
Demet Küçük (Yardımcı)
Aydın Ali Kayahan (Yardımcı)
Nazmiye Öztürk (Yardımcı)
Yıldırım Haberal (Yardımcı)
Nuh Tüccar (Yardımcı)
A. Kenan Özbek (Müellif)
Fuzuli Topal (Müellif)
Ali Gündüz (Müellif)
Betül Koç (Yardımcı)

1. Mansiyon
Burçin Arabacıoğlu (Müellif)
Süleyman Emre (Müellif)
Emre Akay (Müellif)
Şerif Ali Kırmızıkaya (Müellif)

2. Mansiyon
Ümit Yücel (Yardımcı)
Çiğdem Yücel (Müellif)
Banu Bayrak (Yardımcı)
A. Tolga Turunç (Yardımcı)
Seyhun Öner (Yardımcı)
Ersin Fidangül (Yardımcı)
Yaşar Poyraz (Müellif)
Suat Gülçimen (Müellif)
Adnan Şenkardeş (Müellif)

3. Mansiyon
Semra Uygur (Müellif)
Özcan Uygur (Müellif)
Ömer Emre Şavural (Müellif)
Fatih Yavuz (Müellif)
Hasan Okan Çetin (Müellif)
Necati Seren (Yardımcı)
Mustafa Can Cansoy (Yardımcı)
Mehmet Ekin Uygur (Yardımcı)
Deniz Uygur (Yardımcı)
İrem Erdinç (Yardımcı)
Selahattin Yazıca (Yardımcı)
Mehmet Savaş (Yardımcı)
Alhan Gedik (Müellif)
Bahri Türkmen (Müellif)
Kemal Ovacık (Müellif)

4. Mansiyon
Murat Uluğ (Müellif)
Eylem Pala Uluğ (Müellif)
Barış Demir (Yardımcı)
İsmail Karatay (Yardımcı)
Muhterem Eroğlu (Müellif)
H. Turay Yüksel (Müellif)
Nüvit Sani Karaibrahimoğlu (Müellif)

5. Mansiyon
Orkun Özüer (Müellif)
Bülent Çetin (Müellif)
Fuat Taşkıranoğlu (Danışman)
Füsun Ece Ferah (Danışman)
Barış Sarı (Müellif)
V. Erdem Keskin (Müellif)
Ünver Coşkun (Müellif)

Satınalma 1
Gülay Keleş Usta (Müellif)
Ayhan Usta (Müellif)
Şükrü Henden (Yardımcı)
Necmettin Selimoğlu (Yardımcı)
Tunahan Koç (Yardımcı)
Emre Engin (Yardımcı)
Mehmet Uz (Müellif)
Bülent Aydın (Müellif)
Oktay Levent Keleş (Müellif)

Satınalma 2
Seçkin Kutucu (Müellif)
Burak Altınışık (Müellif)
Yonca T. Kutucu (Müellif)
İnan Tat (Müellif)
Hüseyin Vatansever (Müellif)
Belgin Öztürk (Müellif)

Satınalma 3
Yavuz Selim Sepin (Müellif)
Martin Shameti (Yardımcı)
Aycan İşcan (Yardımcı)
F. Hamza Çimen (Yardımcı)
Mahmut Şaşmaz (Müellif)
Türkay Yeşilkaya (Müellif)
Celalettin Karagülle (Müellif)

Satınalma 4
Özgür Ediz (Müellif)
Levent Arıdağ (Müellif)
Nusret Arslan (Yardımcı)
Ezgi Karakol (Yardımcı)
Ayşe Vildan Ekşi (Yardımcı)
Nezih Tiryaki (Yardımcı)
Ünal Güner (Yardımcı)
Şinasi Güner (Müellif)
Muzaffer Kabakçı (Müellif)
Bülent Yılmaz (Müellif)

Satınalma 5
Erdal Yıldız (Müellif)
Demet Mutman (Yardımcı)
Mustafa Yılmaz (Yardımcı)
Gökçe Ketizmen (Yardımcı)
Ulvi Altan (Yardımcı)
Mustafa E. Karagüler (Müellif)
Nuri Yıldırım (Müellif)
Ali Göçmen (Müellif)